KDYŽ SE KONÍČEK STANE ZAMĚSTNÁNÍM

Jmenuji se Patrik Gruchalák a jsem elektrikář. Vystudoval jsem Střední odbornou školu technickou Istebné a už tehdy jsem věděl, že jsem si vybral ten správný obor.

Ihned po studiích jsem se začal zabývat elektroinstalacemi v bytech, domech a také údržbou průmyslové elektrotechniky. Následovala praxe v pekárně a cukrárně, kde jsem zajištoval pravidelnou údržbu elektrozařízení a strojů. Snažil jsem se své vědomosti nabývat i v těžkém průmyslu, proto jsem se rozhodl ujmout výměny rozvodny a elektroinstalace ve slévárně.

Po nabytí těchto zkušeností jsem se usadil v Praze. Byl jsem zaměstnán jako elektrikář v soukromé firmě a zde jsem se zabýval kompletními rekonstrukcemi, ale i stavbou nových prodejen McDonald’s, KFC, Starbucks. Ve firmě jsem realizoval také remodeling sociálních zařízení a kancelářských prostor v obchodních centrech Atrium Flora a Galerie Harfa.

Práce elektrikáře je pro mne nejenom zaměstnání, ale také koníček. Rozhodl jsem se přejít tedy na tzv. „volnou nohu“ a od té doby se plně zabývám elektroinstalacemi v nových stavbách bytových domů, bytů, rodinných domů i kanceláří. Zajišťuji úpravy elektroinstalace při rekonstrukcích. Hledání a odstraňování závad na elektroinstalaci je samozřejmostí, stejně tak zabezpečení objektů pomocí systému Jablotron.

Své vědomosti stále rozvíjím a certifikace pro instalaci elektronického zabezpečení Jablotron a certifikace pro instalaci protipožárních systémů pasivní požární ochrany Hilti jsou toho důkazem.

Jeden klik k profesionální elektroinstalaci

Zašlete mi nezávaznou objednávku. Vytvořím pro vás řešení na míru.

VŠECHNY ZKUŠENOSTI ČERNÉ NA BÍLÉM

Profesionální elektrikář, by měl procházet pravidelným školením, kdy po ukončení složí zkoušky a následně dostane osvědčení o způsobilosti.

RYCHLÁ KOMUNIKACE JE ZÁKLAD

Zanechte mi na sebe kontakt a pokuste se shrnout co vás tíží, obratem vás kontaktuji s možnostmi řešení.